poniedziałek, 24 października 2016

BOOKHAUL #4


Witam po raz kolejny na moim blogu:) Dziś zaprezentuję Wam książki, które niedawno udało mi się nabyć: te za sprawą nowych współprac recenzenckich, z własnych zakupów oraz na drodze konkursu. Życzę miłej lektury:)

~*~

Wpierw pokażę Wam moje nowinki od Wydawnictwa Oficynka oraz od Wydawnictwa SQN.Tę pozycję otrzymałam o Oficynki. Zapowiada się ciekawa, nieco niszowa pozycja. Niebawem przeczytam:)


Kolejną książkę otrzymałam od Wydawnictwa SQN. Jest to wspaniale wydane "Clovis LaFay. Magiczne akta Scotland Yardu", Bardzo chciałam mieć tę książkę, dlatego jestem bardzo zadowolona z podjętej współpracy:)
Ostatnią recenzencką pozycją jest "Dziewczyna z Dzielnicy Cudów". Książka według mnie jest niesamowicie wydana. Poniżej możecie zobaczyć jakie prześwietne grafiki znajdują się w jej wnętrzu. Sama powieść również jest zjawiskowa, zdążyłam już ją pochłonąć:)Teraz przejdziemy do książek przeze mnie zakupionych w ostatnim czasie:)
Wszystkie te książki kupiłam na promocjach w Księgarni Wydawnictwa Znak.


A teraz pora na książkę wygraną w konkursie. 

Konkurs odbył się na BelikovBookBlog (Odwiedźcie go koniecznie. To świetne miejsce!)i udało mi się uzyskać "Krwawy Południk" Cormaca McCarthy'ego!:)~*~


A tak prezentują się moje zdobycze:)

~*~
Życzę miłego zaczytania!
A.

12 komentarzy:

 1. Pokaźny stosik się uzbierał... Nie znam żadnego tytułu, współprac gratuluję i życzę miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdobycze i całkiem imponujący stosik :) Miłego czytania, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uuuu ciekawe zdobycze. Bardzo interesująco zapowiadają się "Żywe trupy" Węgłowskiego. No i podebrałabym Ci Cormaca :) Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie porwałabym "Nic bardziej mylnego", już od jakiegoś czasu mam ochotę sięgnąć po tę pozycje, ponieważ Radka uwielbiam :)
  No i "Dziewczyna z dzielnicy cudów", która mnie jeszcze bardziej fascynuje. Bardzo lubię kiedy można znaleźć grafiki w książkach. Na pewno po nią sięgnę! Pozdrawiam :)
  Verax

  OdpowiedzUsuń
 5. Stosiki zawsze są super! :D
  W swojej biblioteczce posiadam "Przemyślny ból" -ale nie ma kiedy tego przeczytać :(
  Ooo zainteresowały mnie "Żywe trupy" (kocham ksiązki w twardych oprawach)!

  OdpowiedzUsuń
 6. Z Twojego stosiku mam ochotę jedynie przeczytać "Clovis LaFay. Magiczne akta Scotland Yardu". Życzę miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, sporo tego. Życzę miłego czytania :)
  zapraszaam na Q&A polecam-goodbook.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Pokaźne stosisko. Przyjemnej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Recenzja "Nic bardziej mylnego!" właśnie się u mnie pisze, bo też ustrzeliłam tę książkę na promocji w Wydawnictwie Znak :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Super! <3 Jest co recenzować! A każdy stosik książkowy bardzo cieszy! Wiadomo, że coś na Ciebie czeka :)
  Zaczytanych dni!

  OdpowiedzUsuń
 11. "Dziewczynę z dzielnicy cudów" oraz "Clovis LaFay" bym Ci podebrała ;P Obie maja piękne okładki, a ilustracje w książce Jadowskiej są niesamowite :D
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń