sobota, 29 października 2016

TAG #16 Smurfowy TAG Książkowy


Witam Was bardzo serdecznie po raz kolejny na moim blogu:) Dziś przed Wami bardzo nietypowy i sympatyczny TAG:) Mam tylko jedno kontrolne pytanie - kto z Was oglądał Smurfy w dzieciństwie? :) Pochwalcie się w komentarzu i miłego zaczytania!:)

~*~

Leniwy Smerf
Wybierz książkę, podczas której czytania prawie zasnąłeś.


Taką książką są oczywiście "Chłopi" W. Reymonta. Nienawidzę z całego serca tej lektury. Jedyne, co mnie przy niej trzymało to zabawny wątek Jagny.Próżny Smerf
Wybierz postać, która dba o swój wygląd.
Jedyna postać, jaka wpadła mi w tym miejscu do głowy to Effie Trinket z "Igrzysk Śmierci". Ona zawsze musiała wyglądać wspaniale i dbała wielce o swoje stroje, makijaż i fryzurę:)
Żartobliwy Smerf
Wybierz postać, która robi kawały i ciągle się wygłupia.W tym miejscu nie mogłabym powiedzieć o nikim innym jak o George'u i Fredzie Weasley. Oni zawsze robią wszystkim jakieś psikusy, a są przy tym tacy wspaniali:)

Mózgowy Smerf
Wybierz postać, która kocha książki.Postacią, która lubi książki jest oczywiście mój wspaniały Tyrion Lannister. To mój ulubiony bohater z "Gry o Tron":)


Harmonijny Smerf
Wybierz postać, która lubi śpiewać lub dobrze śpiewa.
Tutaj przytoczę postać Edwarda Cullena z jakże wzbudzającej kontrowersje Sadze "Zmierzch" S. Meyer. Edward grał na fortepianie oraz śpiewał.


Smerfetka
Wybierz swoją ulubioną postać żeńską.Ojej... Tutaj mogłabym przedstawić wiele bohaterek, ponieważ nie mam swojej ulubionej. W listopadzie opublikuję kolejną Pechową Trzynastkę, w której pokażę Wam 13 ukochanych damskich postaci. Możecie być pewni, że pojawią się tam na pewno: Yennefer z Vengerbergu, Scarlett O'Hara, Hermiona Granger i Bellatrix Lestrange.
Ty jako Smerf...?

Jeśli byłbyś smerfem, jakie byłoby Twoje imię i osobowość?Sądzę, że moje imię brzmiałoby Smerf Książkoholik oraz byłabym otoczona ogromnymi stosami książek, które wciąż by rosły i rosły... Ba! Mój domek byłby z nich zbudowany:)


~*~
To już wszystko na dziś!
Mam nadzieję, że TAG Wam się podobał:)
Pozdrawiam,
A.1 komentarz: